חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בקיסריה  (8 מקומות אירוח)

קיסריה
הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X
יש לנו עוד 20 חדרים לפי שעה ליד קיסריה
 

חדרים לפי שעה בקיסריה

קיסריה היא ישוב קהילתי שבתיו כולם הם בתי קרקע, יישוב ותיק מהתקופה העתיקה. מרבית התושבים הם בעלי נכסים בקיסריה אבל אינם מתגוררים לאורך כל השבוע במקום (לדוגמא תעשיינים ופוליטיקאים). רבים מהתושבים גרים במקום בשכירות. יש במקום מגרש גולף הגדול בארץ בו מתקיימות תחרויות רבות משתתפים. חדרים לפי שעה בקיסריה הפכו בשנים האחרונות למקובלים על פלגי האוכלוסיה המגוונת, ולא רק לעשירים. רבים מבני הדור הצעיר מחיפה בצפון ועד תל אביב וערים אחרות במרכז ואף דרומה מהן מגיעים שוכרים חדרים לפי שעה בקיסריה מנצלים את מקומות הבילוי באזור, חוף הים והאתרים ההיסטוריים הרבים. אמנים רבים שמופיעים באמפיתיאטרון שבמקום בוחרים לשכור חדרים לפי שעות בקיסריה להם לנגנים ועובדי הבמה שלהם וזאת כדי להכין את הבמה ולהספיק לנוח לפני המופע. מאין תחליף לקרוון של אמנים בחו"ל. בתחום היישוב יש מספר גני אירועים בהם מתקיימות חתונות ושמחות אחרות. בני זוג שעומדים להינשא בוחרים לשכור חדרים לפי שעה בקיסריה כדי להתכונן לצילומים ולאירוע, ברמה שרק קיסריה יכולה לתת.
 

מי רוצה חדרים לפי שעה בקיסריה

לחדרים לפי שעה בקיסריה מגיעים אנשים שונים.

· זוגות נשואים: זוגות שמעוניינים לשלב רומנטיקה עם אווירה כמו שיש בקיסריה, חוף ים ואתרים היסטוריים. זוגות שלאורך השנים התרחקו קצת זה מזה ומחפשים דרכים לחזור לתקופה טובה יותר בחייהם עושים זאת על ידי השכרת חדרים לפי שעה בקיסריה, מזמינים משקה וכיבוד, מוסיקה מפנקת ונהנים זה מזו כמה שעות רחוק מהעבודה, מהילדים בני המשפחה והחברים. יש באזור מספיק צעירים שמחפשים דרכים לבלות האחד עם השני ואין להם אפשרות לעשות זאת בביתם מכל מיני סיבות. זוגות המשתייכים לקהילה הלהטבי"ת  שבני משפחתם אינם יודעים על כך או אינם מסכימים שבני הזוג יבלו בביתם משכירים חדרים לפי שעה ומבלים יחד זמן איכות. חדרים אלו הפכו בשנים האחרונות לתחליף לספסלים בגנים הציבוריים. הם הרבה יותר היגייניים ופרטיים מחוץ לשדה הראייה של הסובבים.

· זוגות מעורבים: בקרב משפחות רבות יש טאבו על הנושא של בינו לבינה, גם בקרב משפחות יהודיות יוצאות מדינות מסוימות ובמשפחות מוסלמיות וזאת בגלל המסורת הקפדנית בנושא. אין קרבה גופנית בין בני הזוג בטרם הנישואין.

· זוגות דיסקרטיים: זוגות שרוצים להיות רחוק מעין הציבור כי הם לא נשואים זה לזה. מעטים הם האנשים שמפרסמים על דבר העובדה שהם שכרו חדרים לפי שעה בקיסריה וזאת מסיבה ברורה רצון לשמור על כך בסודיות גם כדי למנוע הפצת שמועות ועלבונות על בנות הזוג איתם בילו במקום וגם כדי לשמור על סודיות המקום ושמירה על שמם של בעלי החדרים (כמה שכבר אפשר לשמור על שמם).

· צעירים: גם למשפחות אלו מגיעה המתירנות הקיימת היום בקרב בני הנוער והזוגות הצעירים ומאחר ובבית ההורים אין שום סיכוי למפגש אינטימי הם מחפשים דרכים לעשות זאת בחוץ. הדרך ההגיינית ביותר היא על ידי השכרת חדרים לפי שעות בקיסריה.

מה לקחת בחשבון

מי שמעוניין לשכור חדרים לפי שעה בקיסריה ימצא את הדרך לעשות זאת למרות שאין לבעלי חדרים אלו אתרים אינטרנטיים ולקוחות אינן מעבירים, מפה לאוזן, מידע אודות החדרים. כמובן דרך האתר שלנו תוכלו למצוא את האיכותיים ביותר.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה