חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בהוד השרון  (6 מקומות אירוח)

הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X
יש לנו עוד 20 חדרים לפי שעה ליד הוד השרון

חדרים לפי שעה בהוד השרון

הוד השרון, הוא יישוב במרכז הארץ וככזה הוא מאד אטרקטיבי לחופשות. רוב התושבים המתגוררים ביישוב הם משכבה סוציואקונומית בינונית ומעלה. השימוש בחדרים לפי שעה בהוד השרון הפך בשנים האחרונות למקובל בקרב בני נוער וזוגות צעירים המחפשים דרכים להכיר האחד את השני מבחינה אינטימית ואין להם מקום אחר לעשות זאת.

חדרים לפי שעה בהוד השרון – איך זה עובד

מי מאתנו אינו מכיר מישהו שאינו שומר אמונים לבת/בן זוגו ומקיים חיים כפולים. מרביתנו תוהים איך מצליחים אותם אנשים לשמור על סודיות מקסימלית ביחס ליחסיהם ואיפה הם מקיימים את המפגשים ביניהם. התשובה היא שמרביתם פונים לשכירת חדרים לפי שעה בהוד השרון. עלות השכרת חדרים לפי שעה בהוד השרון נמוכה ולכן מעגל רחב יותר של לקוחות יכולים לשכור אותם. ישנם חדרים שמשכירים אותם לשעה, שעתיים ועד ללילה שלם וישנם חדרים שניתן להשכיר אותם גם ל-24 שעות ויותר (בעיקר בסופי שבוע).

בעלי חדרים לפי שעה בהוד השרון מגיעים ללקוחות בעיקר על ידי הפצת עלונים בתיבות הדואר שלהם. כולם מקפידים לשמור על פרטיות הלקוחות ומקיימים את המסחר בחדרים אלו בדיסקרטיות מלאה. כל לקוח יכול להיות שקט ובטוח שפרטיו לא יפורסמו על ידי בעלי החדרים. כדאי להם לשמור על סודיות על מנת להבטיח את שובם של הלקוחות לחדרים אלו פעמים נוספות.

החדרים לפי שעה בהוד השרון הם חדרים נוחים המצוידים במיטה מפנקת, בבר משקאות וממתקים באמבטיית שמנים, ג'קוזי ולעיתים גם סאונה. ניתן להזמין פירות עונתיים וארוחות גורמה. המצעים והמגבות נקיים. בכל החדרים יש מזגנים לקירור/חימום. על יד כל החדרים אפשר למצוא חנייה למכוניות הלקוחות והכניסה והיציאה אליהם הם בדרכים שונות. בעלי החדרים אינם נפגשים עם הלקוחות, אינם מנהלים  רישומים והתשלום נעשה באמצעות תיבות תשלום.

חדרים לפי שעות בהוד השרון נמצאים בתוך היישוב ולמרות שהתושבים יודעים בדיוק מה מתקיים בתוך המבנים אין ידיעות על מקרי של אלימות בין התושבים לבעלי החדרים או חו"ח עם הלקוחות. התושבים מעלימים עין כל עוד הדבר לא פוגע באיכות החיים שלהם.

בעבור מי זה מיועד

· מרבית הלקוחות ששוכרים את החדרים לפי שעה בהוד השרון הם תושבי הסביבה, אבל לא רק. ישנם תושבים ממקומות רחוקים יותר שמעדיפים לשכור חדרים לפי שעות בהוד השרון על שכירת חדרים כאלו בישוב בו הם מתגוררים וזאת כדי להבטיח שאף אחד, ולו בטעות, יזהה אותם. מה לעשות מדינת ישראל היא מדינה קטנה ורבים מכירים אחד את השני ואף אחד לא רוצה להיות זה שנצפה נכנס לחדרים לפי שעות בהוד השרון.

· יש זוגות ש"בורחים" לכמה שעות מהבית כדי לחזק קשרים ביניהם. למרביתנו לאחר מספר שנים של נישואין הקשר הרומנטי והאינטימי מתרחק וכדי לקרבו מחדש בוחרים זוגות רבים לצאת למעין חופשה בת מספר שעות בה הם מנסים להחזיר את הרומנטיקה לחייהם. זמן איכות שיכול לשנות את חיי הזוג. יש זוגות שיעדיפו לצאת ל"חופשה" כזו בימות השבוע ויש בימי סוף השבוע.

· לחדרים לפי שעה בהוד השרון יש מטרות נוספות. גבר שמעוניין להציע נישואין לחברתו, לחגוג לה מסיבת יום הולדת אינטימית, לבילוי אינטימי לרגל יום נישואין או לכל אירוע שבני הזוג מחליטים לקיים בחדר כזה לבדם בצורה האינטימית ביותר.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה