חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בירושלים  (23 מקומות אירוח)

ירושלים
הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X

חדרים לפי שעה בירושלים

"ירושלים של זהב"

לא סתם אומרים  ושרים: "ירושלים של זהב ושל נחושת ושל אור, הלא לכל שירייך, אני כינור".

יש בה, בירושלים, קסם מיוחד, קסם של עיר בירה מקודשת, קסם שהופך אותה לעיר קדושה וייחודית, עיר מכשפת ביופייה ובדמותה, עיר שיש בה רוח ואנרגיה שונה, עיר של זהב, של נחושת, של אור, עיר ענוגה וצלולה כמו כינור.

אם אתם מחפשים להתייחד בערב רומנטי או בבוקר אהוב, מוטב לשכור חדרים לפי שעה בירושלים.

כך אינכם מחויבים לחדר במלון לכל הלילה, אינכם צריכים להתפזר במחיר לימים רצופים, תוכלו להסתפק בחדר לשעה, לשעתיים, לשלוש או ליותר, באזור הכי רוחני ומוסכם בארץ ישראל הקטנה והיפה.

 

בשביל מה להתייחד באמצע החיים?

רק בשביל שלא תשקעו במטלות יומיומיות שכל כך קל להישאב אליהן, רק כדי שלא תשכחו את האהבה ביניכם, את הרומנטיקה, את מה שפעם בליבכם, גם אם זה היה מזמן.

רק שלא תשכחו שהזוגיות שלכם היא זוגיות קדושה בדיוק כמו עיר הבירה,

רק בגלל כל אלה, עליכם למצוא את זמן האיכות באמצע החיים, ככה בספונטניות, למצוא רגעים להיות אחד עם השני, בלי הילדים, בלי מטלות העבודה, בלי הלחצים הידועים.

אתם והפנטזיה שלכם, אתם ואישה, אתם והגבר, אתם ולא אחרים, אתם הם אלה שזוכרים להשקיע בזוגיות, להשקיע ביחד, להשקיע בעצמכם, בריגושים, ברגשות, בעינוגי הגוף, בהתמכרות לרגע נכסף של אהבה, של תשוקה, של מנוחה.

 

להכיר את העיר ירושלים מקרוב

אחרי שתמצאו חדרים לפי שעה בירושלים, אפשר גם לערוך היכרות קרובה עם העיר, להתיידד עם הסמטאות שלה, עם בתי הקפה והמסעדות, עם מה שיש לה להציע מבחינה תרבותית, אם בחרתם לשקוע בה יותר ממספר שעות.

אם אתם מתכוונים להגיע לעד שלוש שעות בלבד, לא תספיקו ליהנות מההיצע של האבן הירושלמית המככבת בעיר, לא מהנופים, לא ממגוון האנשים, לא מהמסעדות, לא מבתי הקפה, ולכן חשוב להכניס את כל האטרקציות החשובות כמו אוכל, אלכוהול, יצירת אווירה, אל תוך החדר שתשכרו.

רק אל תשכחו שאתם כאן כדי לבלות זמן אמיתי אחד עם השני, ולכן אל תבזבזו אותו על שיחות חולין משעממות כי את זה אתם יכולים לקיים גם בבית, בסלון או במטבח.

בחופשה של מספר השעות, התמקדו במה שיש לחדר זה או אחר להציע.

בחרו חדר מפואר, שיש בו כל מה שאתם זקוקים לצורכיכם.

חשוב כן לאתר מסעדה באזור, אם בכל זאת תרצו לנגוס במשהו רגע לפני שאתם חוזרים לשגרה ולשאר המטלות.

 

מקומות חובה לביקור

ירושלים היא גדולה ומעורבת.

יש בה מקומות אטרקטיביים שחייבים לבקר בהם, כך שגם אם הקצבתם לכם שלוש שעות בלבד לנופש שלכם בחדר, מוטב להמשיך אותו אחרי היציאה מהחדר אל שוק מחנה יהודה, אל הכותל המערבי, אל סיור בחנויות מיוחדות, בסמטאות, בהליכה רגלית למקומות היסטוריים או סתם לצבירת האווירה רגע לפני שאתם חוזרים למנת השגרה.

 

האם שגרה זה רע?

שגרה זה לא דבר רע, אבל אל תתפלאו אם אינכם מתרגשים אחד מהשני אחרי מספר חודשים או שנים.

הריגוש תלוי גם בכם ובמה שתבחרו לעשות איתו מול בני זוגכם.

ריגושים הם עבודה לא פשוטה, ונכון שאי אפשר לשחזר את ההתחלה של הקשר שלכם, אבל אפשר בהחלט להעצים את הקיים עכשיו בעזרת הפתעות קטנות כמו השכרת חדר לשימושכם בלבד, כמו בטיול רגלי ורומנטי באזור, כמו בישיבה במסעדה אקסקלוסיבית ומהנה.

זכרו כי החיים קצרים ואם אתם רוצים לשמור על הגחלת הזוגית, אתם חייבים להשקיע יצירתיות, התמדה והקפדה על הדברים הקטנים והחשובים לשימור הזוגיות - זמן איכות בחדר בעיר מרוחקת כמו ירושלים הוא זמן מבורך ששווה לאמץ למענכם.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה