חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בטבריה  (8 מקומות אירוח)

הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X
יש לנו עוד 20 חדרים לפי שעה ליד טבריה

חדרים לפי שעה בטבריה

טבריה עיר קיט בצפון הארץ בה יש מספר רב של תיירים ומתארחים בכל שנה. סובב לה יש מספר רב של קיבוצים ומושבים ובחודשי הקיץ במיוחד אין מקום פנוי על גדת הכינרת. בנוסף טבריה מהווה גם עיר לינה לנוסעים לרמת הגולן ולגליל העליון. נהגים רבים המובילים סחורה מצפון הארץ למכרז ולהיפך מגיעים לא אחת לעיר ונאלצים, בגלל שעות עבודה ומנוחה, לנוח בטבריה. רבים בוחרים לשכור חדרים לפי שעה בטבריה בעיקר בגלל העלות שלהם.

בעבור מי חדרים לפי שעה בטבריה מיועדים

חדרים לפי שעה בטבריה עומדים גם לרשות תושבי הארץ המבקשים להיפגש עם בני/בנות זוגם ולשם כך הם בוחרים להרחיק ממקום מגוריהם לבל יפגשו עם מי ממכריהם. טבריה היא מספיק רחוקה כדי לשכור. חדרים לפי שעה בטבריה צריך להרים טלפון ולסכם את המועד עם בעל החדר. הכול נעשה בשמירה קפדנית על סודיות. עד לפני מספר שנים היו זוגות צעירים שרצו להיות ביחד, רחוק מעיני בני המשפחה, מקימים אוהל על חוף הכנרת ושוהים בו כמה זמן שרצו. בשנים האחרונות הוגבלה האפשרות להקמת אהלים על ידי סגירת החופים ומסירתם לידיים פרטיות מה שהביא את אותן זוגות למצוא פתרונות אחרים והפתרון הנוח ביותר הוא השכרת חדרים לפי שעות בטבריה.

לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו יציאה לחופשה בבית מלון או צימר לכמה ימים אבל כולנו עובדים שעות על גבי שעות במשך כל ימות השנה  וזקוקים לכמה שעות של חופשה מהכול. מהילדים, מההורים, מחברים לעבודה ומהסביבה הטבעית כולה. השכרת חדרים לפי שעות בטבריה היא פתרון למי שרוצה לנוח כמה שעות עם בן/בת הזוג, ללא צורך בהעברת פרטים אישיים בהרשמה והתשלום נחשב לפי מספר שעות  השימוש בחדר. תפיסת כמה ציפורים במכה אחת.

בגיל ההתבגרות מתפתחת סקרנות אצל מרבית בני הנוער לגבי יחסי מין בין המינים. לא לכולם יש אפשרות להתנסות בחדרם בבית ההורים ולכן הם בוחרים לשכור חדרים לפי שעה בטבריה כדי להתגבר על הסקרנות.

מה לקחת בחשבון לפני קביעת חדרים לפי שעה בטבריה

· חדרים לפי שעות בטבריה מותאמים למפגשים קצרים בני כמה שעות. בכל חדר יש מזגן, ג'קוזי, בר שתיה חריפה וממתקים. אפשר להזמין דברים נוספים כמו ארוחות, פירות עונתיים.

· חדרים לפי שעות בטבריה מפוזרים על פני כל העיר. אפשר  למצוא בכל רחוב כמעט בית בו ישנם חדרים להשכרה לפי שעות. מן הסתם ככל שמבנה הבניין חדש יותר עלות החדר עולה. אפשר למצוא חדרים מאובזרים כחדרי מלון ואחרים מאובזרים במספר מועט של פריטים.

· השכרת חדרים לפי שעות בטבריה אפשרית משעה שעתיים ועד יממה. יש שבוחרים לשכור את החדר לכל סוף השבוע. במרבית החדרים אין אפשרות לבשל אבל יש פינת קפה ובר משקאות חריפים וקלים. ניתן להזמין מבעוד מועד אצל בעלי החדרים ארוחות.

· השכרת חדרים לפי שעות בטבריה כוללת מצעים ומגבות נקיים. בסיום שעות ההשכרה חלה חובה על השוכרים להשאיר את החדר במצב אותו קיבלו בתחילת ההשכרה, זאת אומרת הורדת המצעים והמגבות והעברתם לסל הכביסה להמשך טיפול של בעל החדר.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה