חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה בבת ים  (12 מקומות אירוח)

הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X

צימרים לפי שעה בבת-ים

בת ים היא עיר השוכנת בקרבת תל אביב, חולון וראשון לציון במרכזה של המדינה. מרבית התושבים עובדים באזור ובקיום מסחר בעיר ובשנים האחרונות התווסף ענף חדש והוא ענף התיירות. הטיילת והים בעיר מושכים תיירים רבים. הקרבה לעיר הגדולה מוסיפה להצלחת בניית צימרים בבת ים. יש תיירים המגיעים למרכז הארץ רוצים לבקר בכמה שיותר מקומות ובין לבין הם מחפשים מקום לנוח בו, להתרחץ ולאגור כוחות מחודשים להמשך שהותם בארץ.

צימרים לפי שעה בת ים – מה זה אומר

אנחנו עדים לכך שמטיילים ותיירים רבים מעדיפים לשכור צימרים לפי שעות בת ים על כל אמצעי אחר.

אחד הדרכים לעשות חופשה איכותית היא השכרת צימרים לפי שעה בבת ים. לאחר כמה שעות של טיולים רגליים וממונעים באזור כל אחד צריך כמה שעות של מנוחה. מקלחת טובה, שינה וארוחה מפנקת. השכרת צימרים לפי שעה בת ים אפשרית לכמה שעות משעה-שעתיים ועד ל-12 שעות.

היתרון בהשכרת צימרים לפי שעה בת ים לעומת השכרת חדר לפי שעה הוא...

· בצימר לפי שעות אפשר למצוא את כל האביזרים הנדרשים כדי להתרענן כמו מקלחת, אמבטיה, ג'קוזי ולעיתים אף סאונה. בחדר לפי שעות יש הגבלה על סוג האביזרים.

· בצימר לפי שעות יש פינת בישול. כל אחד יכול להכין לעצמו ארוחה על פי העדפותיו וטעמו. יש אבזור מתאים לבישול הכולל כיריים גז, תנור, מיקרוגל, מקרר וכלי אוכל. בחדר לפי שעות אין אפשרות לבשל.

· צימרים לפי שעות בת ים יכולים להכיל מספר אנשים רב יותר מאשר בחדר לפי שעות שיכול להכיל מספר מצומצם של אנשים.

· נושא הסודיות והדיסקרטיות אינו קיים בהשכרת צימרים לפי שעות בת ים כך שאפשר להשתמש במתקנים שיש בחצר הצימרים בעוד שלרוב חדר על פי שעות הוא מקום שהלקוח מעוניין לשמור על סודיות.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה