חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בישרש והסביבה  (20 מקומות אירוח)

הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X

חדרים לפי שעה בישרש

ישרש הוא מושב הממוקם מדרומה של העיר רמלה, במרכז הארץ. במקור היה מושב עובדים שהשתייך לתנועת המושבים ועם השנים רוב תושביו הם בעלי מקצועות חופשיים שבחרו במקום בגלל איכות החיים הגבוהה. הקרבה של ישרש למרכז הארץ מביאה צעירים רבים לשכור חדרים לפי שעה בישרש. הם מחפשים דרכים לבלות האחד עם השני ללא פחד ש"ייתפסו". הם בוחרים לשכור חדרים לפי שעה בישרש גם לצרכי מפגשים של כמה חברים מחפשים מקום לקיים מסיבת יום הולדת, מסיבות גיוס ושחרור, מסיבות רווקים  שאת כולם אין אפשרות לקיים בבית פרטי אבל יש רצון של פרטיות כך שבית קפה או מסעדה הם לא אופציה אפשרית.

השכרת חדרים לפי שעה בישרש הוא עסק משתלם. הוכחה לכך היא שבכל שנה נפתחים עוד ועוד חדרים כאלה ולכל בעליהם יש פרנסה. אף אחד מהם לא סגר חדרים כלשהם  מה שמראה שיש דרישה רבה לחדרים מסוג זה לאורך כל השנה כולל חגים וסופי שבוע. אנשים פשוט רוצים לבלות ביחד בלי להיעלם לזמן רב, או לתפוס יותר מדי תשומת לב.

בעבור מי חדרים לפי שעה בישרש מתאימים

רבים מבין משכירי חדרים לפי שעה בישרש הם בני היישובים באזור ומהעיר רמלה. רמלה שהיא מעורבת של יהודים ומוסלמים יוצרת לא אחת זוגות מעורבים שבני משפחתם משני הצדדים אינם מרוצים מהם. יצירת קירבה בין בני הזוג בביתם אינה אפשרית והרצון קיים והדרך היחידה היא לשכור חדרים לפי שעה בישרש מקום בו לא יגלה דבר המפגש בין בני הזוג. חדרים לפי שעה בישרש ניתן להשכיר בצורה אנונימית, על ידי שיחה טלפונית ללא השארת פרטי הלקוח מה שמבטיח ללקוח על שמירת סודיות. מה שמאפשר גם לבני נוער להזמין חדר בצורה אנונימית מבלי שבעל החדר ידע על כך. גם זוגות שאינם נשואים האחד לשני ורוצים לבלות זמן רומנטי וללא חשש מהסביבה בוחרים לשכור חדרים לפי שעה בישרש. לצד כל חדר אפשר למצוא חניה שממנה נכנסים לחדר. לקוחות שנכנסים ושיוצאים לא נפגשים. זה נעשה מדלתות נפרדות. כך גם לגבי התשלום שנעשה באמצעות תיבת תשלומים.

מה לקחת בחשבון לקראת השכרת חדרים לפי שעה בישרש

פרסום לחדרים לפי שעה בישרש אפשר למצוא באתר שלנו ואין הדרך היחידה שאפשר לבצע בה פרסום לחדרים אלה מבלי להסגיר שמות של לקוחות היא באמצעות פליירים שמחלקים בתיבות דואר או מדביקים על לוחות המודעות כדרך יחידה. בפליירים יש פירוט מה מכיל החדר, מהם האפשרויות לגבי הזמנת דברים מיוחדים. הדרך היחידה להתקשר. באתר שלנו, כמו בפליירים, היא באמצעות טלפון. יש התחייבות של בעלי החדרים לשמירה על סודיות, לא נדרשים פרטי הלקוח והתשלום נעשה באמצעות תיבות תשלום כך שאין כל מגע אישי בין הצדדים. ההבטחה לשמירה על סודיות מצד בעלי חדרים לפי שעה בישרש באה מתוך המחשבה של הבעלים על כך שהלקוחות יבואו פעם נוספת להשכיר אצלם חדרים. עסק לכל דבר. הלקוחות מצדם מתחייבים לשמור על שלמות החדר, ניקיונו ושמירה על השקט לבל תופרע מנוחת השכנים.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה