חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

צימרים בפתח תקווה  (4 מקומות אירוח)

הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X
יש לנו עוד 20 צימרים לפי שעה ליד פתח תקווה

צימרים בפתח תקווה

 

צימרים בפתח תקווה מביאים אתכם מצד אחד למרכז הארץ, ממש לב ליבו של המרכז, ומצד שני זוהי לא תל אביב המלאה עד אפס מקום בצעירים. אתם יכולים לבלות בכיף, אגב גם בתל אביב השכנה, אבל לחזור לישון בפתח תקווה הרגועה בהרבה. מחפשים חופשה ברמה גבוהה במרכז, עם מחירים ושקט איכותיים יותר מאשר בתל אביב? צימרים בפתח תקווה זה מה שאתם צריכים.

צימרים בפתח תקווה – מה זה אומר

צימרים בפתח תקווה הם בתים פרטיים קטנים המיועדים לחופשה באחת הערים הגדולות והמפותחות בישראל. צימרים מגיעים בסגנונות וצורות רבות: בתים קטנים עם עיצוב היפי ואקלקטי, בתים עם עיצוב איכותי ויוקרתי, או וילות. תלוי איזה סוג חופשה אתם מחפשים, מה התקציב ובעבור מי החופשה. כל אחד ותקציבו, מטרתו וכולי. צימרים בפתח תקווה מאפשרים לכם ליהנות מצד אחד מהמרכז ומצד שני מהשקט. צימרים בפתח תקווה מאובזרים פעמים רבות גם עם ג'קוזי או בריכה, תלוי בתקציב שלכם ובכמות האנשים.

צימרים בפתח תקווה – מי הלקוחות הפוטנציאליים

צימרים בפתח תקווה מתאימים לסוגים רבים של נסיעות – פשוט תלוי איזה חופשה אתם מחפשים. מצד אחד, זוגות רומנטיים יכולים ליהנות מחופשה הרבה יותר בטן גב, מצד שני משפחות או מסיבות רווקים יכולים ליהנות מחופשה בצימר איכותי וגדול יותר עם בריכה. תלוי מה אתם מחפשים.

איזה יתרונות מביאה פתח תקווה על תל אביב, רמת גן או גבעתיים

פתח תקווה מביאה איתה יתרון משמעותי: היא קרובה מאוד לתל אביב. לכן אם אתם רוצים לשלם מעט, לגור במקום שקט, שיש בו הרבה איפה לאכול או לצאת, אבל להיות קרובים לפאבים, מועדונים או מוזיאונים בתל אביב או אפילו לחוף הים, אשר לפתח תקווה אין- צימרים בפתח תקווה זה בדיוק מה שאתם רוצים.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה