חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

צימרים בבת ים  (12 מקומות אירוח)

הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X

צימרים בבת ים

בת ים היא עיר שכנה לתל אביב, חולון וראשון לציון. רבים השוכרים צימרים בבת ים הם מטיילים שמגיעים למרכז הארץ ומחפשים מקום ללון בו בנוחות ובו זמנית גם בעלויות נמוכות יותר. בעונת התיירות מגיעים תיירים מחוץ לארץ ומהארץ לאזור תל אביב ומחירי חדרי המלון והצימרים בעיר הגדולה מרקיעים שחקים וזו הסיבה שרבים ביניהם מעדיפים לחפש צימרים בבת ים.

צימרים בבת ים – הדרך הטובה לחסוך וליהנות מכל העולמות

נופשים רבים עושים חשבון שבהשכרת צימרים בבת ים במקום בתל אביב סעיף הלינה יופחת. הם מעדיפים לשכור רכב ולצאת בכל יום מבת ים לאזור אחר כדי לטייל בו וליהנות מהאטרקציות העומדות בפניהם ובסיומו של יום לחזור לבת ים, השקטה, עם הטיילת והים המרהיבים. כל אחד שיוצא לנופש, במיוחד עם ילדים בגילאים שונים, צריך לקחת בחשבון בנוסף למקום נעים ושקט להניח את הראש בסיומו של יום גם איך להעסיק את הילדים ובאיזה אתרים כדאי לבקר כדי שלכולם יהיה עניין.

אזור המרכז ותל אביב במפרט מלא באתרים ראויים לביקור שיכולים להיות מעניינים לגילאים השונים של הילדים. הדבר היחיד שיכול להעיק על השהות במרכז הארץ הוא המחסור במקומות חנייה. זוהי גם סיבה מספיק טובה לשכור צימרים בבת ים ולא בתל אביב. ליד כל צימר מהצימרים בבת ים יש חניה ייעודית למשכירי הצימר. בעתיד שעבודות הרכבת הקלה יסתיימו יהיה קל יותר והשכרת צימרים בבת ים היה אופציה חזקה יותר מאחר וניתן יהיה להגיע לתל אביב באמצעות התחבורה הציבורית ולא יהיה צורך בחיפוש אחר מקום חנייה כדי לבלות בתיאטרון, בטיילת, בבתי הקפה והמסעדות לצד המתחמים הרבים של העיר. בת ים שבעבר הייתה עיר אפורה הפכה לעיר משגשגת בעלת פוטנציאל אדיר של תיירות. השקעת הרשות המקומית בפיתוחה של העיר מביא אליה תיירים רבים.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה