חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

צימרים באשקלון  (5 מקומות אירוח)

הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X
יש לנו עוד 20 צימרים לפי שעה ליד אשקלון

צימרים באשקלון

אשקלון היא עיר נהדרת, אשר נמצאת על חוף הים, ליד חבל לכיש, בין הנגב לשפלה. זוהי העיר המערבית ביותר בישראל, קרובה מאוד לרצועת עזה. היא נחשבת לאחת הערים העתיקות בישראל, עם היסטוריה מהתנ"ך, אשר מהווה ציר חשוב מאוד של כלכלה, מסחר ותרבות בישראל. אם אתם רוצים חופשה במקום נהדר, שמציע אוכל, תרבות, ים ונופים, וכמובן גם מחירים נוחים – צימרים באשקלון זה מה שאתם צריכים.

צימרים באשקלון – מה ההיצע

צימרים באשקלון מאפשרים לכם להיות במקום עם הרבה היסטוריה, העיר ה-12 בגודלה בישראל, דבר שמתבטא באוכל, אוכלוסייה מגוונת, תרבות, וכמובן חוף ים נהדר. ההיצע באשקלון גדול וישנם צימרים מסוגים שונים בעיר, על החוף, באמצע העיר וגם בשכונות החיצוניות. יש צימרים אקלקטיים בעיצוב שלהם, יש צימרים מפנקים ואיכותיים עם ג'קוזי ובריכה. לא חסר ממה לבחור לקראת נסיעה לחופשה או סוף שבוע באשקלון.

צימרים באשקלון – בעבור מי

קודם כל חשוב לומר שצימרים באזור זה אינם מאוד עמוסים באנשים דווקא שמאפשר לכם ליהנות גם ממחירים טובים וגם משקט. צימרים באשקלון מתאימים בדרך כלל לזוגות: צעירים, עם או בלי ילדים, מבוגרים יותר וגם זוגות דיסקרטיים, מסיבות רווקים או אירועים משפחתיים וחבריים. כל אחד בוחר את הצימר על פי האהבה, המיקום והתקציב. אצלנו באתר יש צימרים בכל ההיצע הזה כך שלא צריך להתפשר, אתם קובעים מה מתאים לכם. יש צימרים מכל הסוגים בכל המחירים שמתאימים לכל המטרות, כל שעליכם הוא לחפש אצלנו באתר את המתאים ביותר.

צימרים באשקלון – מה היתרונות

צימרים באשקלון כאמור מתהדרים בעיצוב ופינוק ברמה גבוהה, אבל גם במחירים טובים בגלל שהם מחוץ למרכז, וגם בשקט יחסי שכן הם לא תל אביב או הצפון. זה מתאים למי שרוצה שיפנקו אותו באיכות גבוהה מצד אחד, ומצד שני לא לשלם הרבה כסף ולא לרדת ברמה. רוצים חופשה נהדרת בזוג או בקבוצה ליד הים? צימרים באשקלון זה מה שאתם צריכים.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה