חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

חדרים לפי שעה באור יהודה  (1 מקומות אירוח)

הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X
יש לנו עוד 20 חדרים לפי שעה ליד אור יהודה
 

חדרים לפי שעה באור יהודה

אור יהודה היא עיר בישראל השוכנת במרכז הארץ בשכנות עם יהוד מצד אחד שדה התעופה הבין לאומי של ישראל, נתב"ג, מצד שני. מרבית התושבים בה הם הדור השני של המייסדים. זו עיר שמתקיים בה מסחר יש בה מפעלים אבל מרבית התושבים עובדים מחוצה לה.

אין צורך להדרים עד אילת או להצפין לטבריה כדי לנוח ולהינפש יחד עם בת/בן זוגך. חדרים לפי שעה באור  יהודה הם פתרון למי שרוצה לצאת מהבית, למקום קרוב יחסית, לא יקר ולמספר שעות בלבד. נסיעה קצרה במרכז ומגיעים לחדרים באור יהודה. מי שבוחר לשכור חדר ל-24 שעות יכול לבלות גם בבתי הקפה והמסעדות הרבות שבעיר.

חדרים לפי שעה באור יהודה – מה זה

תושבים שרוצים לחוות חיי לילה עושים זאת בדרך כלל בתל אביב שאינה רחוקה או יוצאים לבית קפה במקום. אחדים שמחפשים בידור בדרכים אחרות בוחרים לעשות זאת על ידי השכרת חדרים לפי שעה באור יהודה. יש מספר מטרות לשמן מושכרים החדרים הללו. רובן חיוביות אם כי יש גם חדרים לפי שעה באור יהודה המשמשים למטרות אחרות. מי שמחפש כמה שעות של שקט ושלווה יכול לעשות זאת בחדרים לפי שעה באור יהודה. החדרים מאובזרים בג'קוזי, אמבטיית ריחות ושמנים ופינת קפה. מקום מפנק המאפשר מנוחה למי שיש לו מספר שעות בלבד.

בין חדרים לפי שעה באור יהודה אפשר למצוא סוגים שונים. החדרים הללו, אף שהם מושכרים על פי שעות, ניתנים להשכרה גם לסופי שבוע. זוגות שמחפשים דרכים לחיזוק הקשרים שלהם, שמעוניינים לצאת לחופשה קצרה, קרובה לאזור מגוריהם, ללא הילדים, שוכרים חדרים לפי שעה באור יהודה ונהנים מחדר מפנק המכיל את כל התנאים למנוחה וקשרים רומנטיים.

מי מתגורר באור יהודה ומי מגיע לאור יהודה

מרבית התושבים באור יהודה הם מסורתיים ודתיים. החדרים לפי שעה באור יהודה שמנוצלים על ידי בני זוג, בעיקר כאלה שבוגדים בבני זוגם החוקיים, שמחפשים מפלט ושוכרים אותם לשעות רומנטיות. הם אינם נמנים עם הקהל המסורתי. מי ששוכר חדרים לפי שעה באור יהודה לא בהכרח הוא תושב המקום. מכל האזור מגיעים זוגות ששוכרים את החדרים וזאת על מנת שלא ל"היתפס" על ידי אנשים שמכירים אותם. מן הסתם אנשי המקום מחפשים חדרים להשכרה בישובים אחרים בסביבה.

שמירת הפרטיות – הדבר החשוב ביותר

חדרים לפי שעה באור יהודה בנויים כך שהלקוחות יכולים להיות בטוחים על שמירת הפרטיות שלהם והדיסקרטיות. בעלי החדרים שומרים על כניסה ויציאה מהם בדרכים שונות. לקוח שיוצא מהחדר אינו פוגש את הלקוח המגיע אליו. גם התשלום עבור השכרת החדרים לפי שעה באור יהודה נעשה בצורה דיסקרטית ואת הכסף מכניס הלקוח לתיבת תשלומים. אין רישום של פרטי הלקוח.

זוגות, נשואים ושלא נשואים, שמחפשים מקום לקיים אירוע רומנטי ושקט שוכרים חדרים לפי שעה באור יהודה בין למספר שעות בשעות הערב בין לכל הלילה, מזמינים לעצמם מהבעלים כיבוד ושתיה או ארוחה מפנקת ומבלים באופן פרטי את האירוע שלהם.

חדרים לפי שעות באור יהודה מושכרים גם למטרת קיום מסיבות של צעירים. לרובם אין מקום לקיים מסיבות גיוס/שחרור, מסיבות רווקים או יום הולדת למספר חברים. חדרים אלו מותאמים גם למטרות אלו ובעלי חדרים אלה מציעים לצעירים אווירה נעימה עם כיבוד ושתיה.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה