חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

חדרים לפי שעה בנוף הגליל (נצרת עילית לשעבר) והסביבה  (20 מקומות אירוח)

נצרת עילית
הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X

חדרים לפי שעה בנצרת עילית

נצרת עילית, היא חלק מהעיר  המעורבת נצרת שבצפון הארץ בה שוכנים זה לצד זה  יהודים, נוצרים ומוסלמים. אורך חיים של חלק נכבד מהתושבים הוא שמרני. חלק מהזוגות נפגשים ביחידות רק לאחר הסכמת ההורים ואין להם  אפשרות של הכירות, בוודאי לא להיכרות אינטימית. מרביתם מקבלים את החוקים והולכים עם הזרם אבל יש כאלה שמחפשים דרכים לקצר את הזמן. מרביתנו, בין כאלה ששכרו בעבר חדרים לפי שעה בנצרת עילית  ובין אם לאו יודעים איך אפשר לעשות זאת ולשמור על פרטיות. דרך זו נקראת חדרים לפי שעה.

חדרים לפי שעה בנצרת עילית מה זה אומר

· חדרים לפי שעה בנצרת עילית הם אחד הדברים השמורים ביותר. זוגות לא נשואים שמשפחתם תגלה שהם שכרו חדרים כאלה עלולים למצוא עצמם בסכסוך גדול של שתי המשפחות ולהטלת בושה על כל המשפחה המורחבת. זה נכון לגבי זוגות מכל העדות שקירבה בין בני הזוג אינה מתאפשרת לפני הנישואין.

· חדרים לפי שעה בנצרת עילית מושכרים גם לאנשים המגיעים מכל יישובי הסביבה. תמיד בני יישוב אחד יעדיפו לשכור חדרים ביישוב אחר כדי לשמור על מקסימום פרטיות סודיות ודיסקרטיות. המרחקים מיישובי הסביבה לנצרת עילית אינם גדולים. סובב החדרים יש מגרשי חניה בה יכולות לחנות מספר רב של מכוניות ובעבור שעות ההשכרה נכנסים למכונית וחוזרים ליישוב האם.

השכרת חדרים לפי שעות בנצרת עילית מתבצעת לאורך כל השבוע אבל תפוסתם מלאה בעיקר בסופי שבוע. אפשר להשכיר את החדרים לשעה, שעתיים ועד ליממה. השכירות יכולה לכלול גם הזמנת ארוחות ופירות העונה. בכל חדר יש אמבטיה, מזגן, ומיטה מפנקת לצד בר משאות ודברי מתיקה. יש פינת קפה. בכל חדר יש ארון עם מצעים ומגבות נקיים. חדרים לפי שעות בנצרת עילית הם עסק לכל דבר ולכן בעליהם שומרים על דיסקרטיות כלפי הלקוחות שיכולים להיות בטוחים שסודם לא יתגלה.

בעבור מי זה מיועד

· חדרים לפי שעות בנצרת עילית אינם מותאמים להשכרה לזמן ממושך. כל מי שמשכיר את החדר ליותר משעה שעתיים עושה זאת ל-12 עד 24 שעות ובכדי לחסוך בכסף לשכירת חדר בבית מלון מעדיפים תיירים רבים לשכור חדר לפי שעות בנצרת עילית לכמה שעות (כל אחד על פי צרכיו) ובסיום הם ממשיכים בטיולים שלהם.

· מרבית שוכרי חדרים לפי שעות בנצרת עילית הם הציבור שמעוניין להיות האחד עם השנייה ואין להם פתרון אחר חוץ מאשר לשכור חדר לכמה שעות. מפגשים בבית ההורים אינם מציאותיים בגלל מנהגי העדות השונות, ישיבה בבית קפה או מסעדה אינה עונה על המטרה ולכן מה שנשאר זה להשכיר חדר לפי שעות ובדרך זו להגשים את רצון בני הזוג. כך נשמר הסוד מבני המשפחה.

· יש סקטור נוסף של אנשים שבוחרים לשכור חדרים לפי שעה בנצרת עילית. הסקטור הזה הם בני קהילת הלהט"ב. עדיין יש משפחות רבות שאינן מקבלות את בניהם המשתייכים לקהילת ההומואים, לסביות וכו'. וכדי להימנע מבילוי בפארקים, על הספסל, הם בוחרים לשכור חדרים לפי שעות בנצרת עילית. כך נמנע מהם המפגש עם אנשים אחרים, הם חוסכים מעצמם את כל מילות הגנאי והקללות הנהוגות להיאמר כלפיהם והם מצליחים לממש את רצונותיהם באותם חדרים.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה