חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה בנשר  (7 מקומות אירוח)

הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X
יש לנו עוד 20 צימרים לפי שעה ליד נשר

צימרים לפי שעה בנשר

רוצים לבלות במקום קרוב מאוד לחיפה, כמה שעות רומנטיות וסודיות, בלי לקרוע את הכיס ובלי להיות במרכז חיפה? הרי ידוע כי אתם צריכים מקום מבודד אבל איכותי, כדי לוודא מצד אחד שתהיה לכם חופשה ברמה גבוהה, ומצד שני שלא תתפסו על ידי המורה מכיתה ג'. רוצים ושלווה מצד אחד, איכות מצד שני, מחיר מעולה מצד שלישי? צימרים לפי שעה בנשר זה מה שאתם צריכים.

צימרים לפי שעה בנשר – מה משמעות החבילה הזו ומה יתרונותיה

צימרים לפי שעה בנשר בעצם מציעים לכם צימר, חדר אירוח איכותי מאובזר ומעוצב, אבל לפי שעות. כלומר אין חובה להישאר סוף שבוע שלם, אלא אתם קובעים כמה זמן תהיו שם. היתרון ברור: אתם קובעים כמה תשלמו כי אתם מחליטים על כמה שעות, על בסיס תעריף ידוע מראש. חוסכים הרבה כסף, אבל לא באיכות. בנוסף, אתם מקבלים דיסקרטיות גדולה מאוד שכן אפילו את בעלי הצימר אתם לא רואים. קובעים באמצעות האתר שלנו את ההגעה שלכם, משלמים באינטרנט וזהו. כמה שעות שאתם רוצים. זה מושלם בעבור מי שרוצה לעשות את זה מהר, נסיעת אהבה סקסית וקצרצרה, בלי אנשים מיותרים באמצע.

צימרים לפי שעה בנשר – בעבור מי

1.      זוגות נשואים שרוצים להתרחק מהילדים לכמה שעות אבל לא יכולים כלכלית או מוסרית ליותר מדי זמן

2.      זוגות דיסקרטיים שרוצים להיפגש בלי להיתפס, כי הם לא באים לחופשה קצרה עם בני הזוג הרשמיים שלהם. ככה יש בידוד ודיסקרטיות וגם לא מעוררים חשד.

צימרים לפי שעה – מה יש לעשות באזור

נשר היא עיר מקסימה שקמה ב-1995, והיא קרובה מאוד לחיפה. ככה שאפשר ליהנות מצד אחד מהעיר עצמה שהיא ירוקה ומקסימה, ומצד שני להגיע בקלות לחיפה לבילוי, בנמל, בפאבים או מועדונים, מסעדות או אפילו הים. הנופים של נשר יעשו לכם חופשה רומנטית איכותית על אמת.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה