חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

צימרים זולים בבאר שבע  (14 מקומות אירוח)

הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X

צימרים זולים בבאר שבע

באר שבע כעיר יכולה להציע מקומות בילוי רבים. הופעות של אמנים רבים מגיעים במשך כל השנה לבאר שבע וליישובי הסביבה. בבדיקה מוקדמת אפשר למצוא אפוא מתקיימות ההופעות, להזמין כרטיסים ולשריין מקום במקום ההופעה. כדי למצות את האזור מבחינת טיולים אפשר להיעזר במשרדי העירייה/מידע למטיילים המעניקים מידע לגבי מקומות בילוי והאתרים השונים שכדאי לבקר באזור.  

 

צימרים זולים בבאר שבע – קווים לדמותם

השכרת צימרים זולים בבאר שבע הפכו לטרנד של מטיילים רבים שמגיעים מצפון ומרכז הארץ לדרומה עושים הפסקה בבאר שבע ולאחר מספר שעות ממשיכים בדרכם ליעד הבא. מטיילים רבים מחפשים בנוסף למקום להניח את הראש גם את הפרטיות שלהם. השכרת הצימרים הזולים מאפשרת אכלוס של מספר מטיילים באותו צימר לעומת אפשרויות אחרות שמוגבלות במספר נפשות שיכולות להיות בו זמנית בחדר.

יש מטיילים שאוהבים לטייל בכל מקום בארץ וכדי לצאת למה שיותר טיולים במשך השנה הם מחפשים דרכים להוזלת הטיול ואחת האפשרויות לחיסכון היא על ידי השכרת צימרים זולים בבאר שבע. מטיילים אלו אינם מחפשים חדרים נוצצים. כל מה שנחוץ להם בסיומו של יום טיולים הוא מקום להתרענן, להתרחץ ולנוח כמה שעות לפני היציאה ליעד הבא.

עיר הבירה של הנגב מציעה למטיילים המגיעים לאזורה צימרים זולים בבאר שבע. שוכרי צימרים זולים בבאר שבע מתחלקים לשתיים.

· תיירים מחוץ לארץ. ישנן קבוצות של תיירים המגיעים לאזור באר שבע ומחפשים להוזיל לעצמם את השהות במקום. אחד הפתרונות הוא השכרת מספר צימרים זולים בבאר שבע ולשכן בתוכם את התיירים. כל זוג בחדר נפרד עם שימוש משותף של החללים הציבוריים.

· תיירי פנים. מטיילים ישראלים שרוצים לטייל באזור באר שבע והפזורה הבדואית, לבקר באתרים ההיסטוריים והמודרניים שיש לאזור להציע. זוגות מטיילים המגיעים עם ילדים בגילאים שונים, ובני משפחה נוספים כמו הורים מבוגרים אחים ועוד  מעדיפים לשכור צימרים זולים בבאר שבע על מקומות אחרים וזאת כדי להיות כולם ביחד מצד אחד ולמנוע הפרעות לנופשים נוספים.

מה היתרונות של האזור

סובב צימרים זולים בבאר שבע יש חצר המכילה בדרך כלל בריכה ומתקני שעשועים לילדים, ספסלים וערסלים תחת בדי הצללה כדי ליהנות בשעות המנוחה. לכל צימר יש מזגנים בכל חדר לימים חמים, מטבח בו ניתן להכין ארוחות באופן עצמאי שכולל את כל המכשירים הנדרשים, כיריים, תנור מיקרוגל ועוד. מטיילים המגיעים מהצפון הרחוק אל הדרום, לאילת, מחלקים את הנסיעה מהצפון עד לבאר שבע, שוכרים צימרים זולים בבאר שבע למנוחה וממשיכים בדרכם לעבר אילת. נסיעה ישירה מהצפון ועד אילת ביום אחד מקשה על הנהג וגם על היושבים ברכב.

הנופשים השוכרים צימרים זולים בבאר שבע עושים חשבון שכדאי יותר לשכור צימרים בזול ולצאת לטיולים בסביבה מדי בוקר ולחזור אליהם עם ערב מאשר לחפש מקומות לינה והתרעננות יקרים יותר ולעבור מיעד אחד לשני. יתרון נוסף בהשכרת צימרים זולים בבאר שבע היא האפשרות להצטייד במצרכי מזון על מנת לבשל ולהכין ארוחות באופן עצמאי. דרך נוספת להוזלת עלות הטיול. ליד כל הצימרים יש חנייה לכלי הרכב של המטיילים מה שחוסך זמן בחיפוש אחר מגרש  חנייה.

גם בין צימרים זולים בבאר שבע יש מבחר והעלות היא פונקציה של אבזור הצימר, מספר החדרים, מיקום הצימר בעיר באר שבע משוכלל עם מספר השעות המושכרות.

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה