חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

צימרים ברמת גן  (5 מקומות אירוח)

הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X
יש לנו עוד 20 צימרים לפי שעה ליד רמת גן

צימרים ברמת גן

אתנחתא מהחיים

גרים במרכז ומתחשק לכם לנפץ את השגרה, ללכת ליום כיף שכולל לינה או אתנחתא למספר שעות בלבד?

צימרים ברמת גן יאפשרו לכם מנוחת בטן-גב, בריכה צמודה, חדרי שינה מפנקים, מסכי ענק, פינת חצר, פינת מנגל ועוד אטרקציות מעניינות לכל דורש ובכל גיל.

אפשר לשכור צימר לשעה, לשעתיים, לשלוש או לכל היום.

לצימר עצמו אפשר להזמין מעסה שיפנק אתכם מכף רגל ועד ראש במסאז' מקצועי.

אפשר לקנח במסעדה קרובה לצימר, הרי רמת גן היא עיר מרכזית ויש בה הכל, לא תצטרכו להרחיק לכת כדי לאתר מסעדה יוקרתית ואיכותית שתותיר בכם "טעם של עוד" – תרתי משמע!

חפשו גם אטרקציות מאתגרות באזור.

 

לכייף בעיר מרכזית בארץ

היתרון בבריחה לעיר מרכזית כיעד לחופשה הוא יתרון כביר משום שעיר כמו רמת גן מכילה כל כך הרבה אפשרויות במהלך החופשה שנועדה לפנק אתכם בכל רגע מן הלילה והיום.

חופשה לא חייבת להימשך חצי שבוע.

אפשר להחליט על יום כיף בלבד -  יום של בריכה, נשנושים, מסעדה טובה, ריגושים, חוויות קטנטנות לרגעים גדולים ובלתי נשכחים – בחופשה כזאת בטוח תנצלו כל רגע מן היום.

שעתיים של כיופים, של התנתקות מהחיים – לבד, עם בן זוג, עם חברה טובה, עם אימא או עם כל המשפחה, אפשר להגשים בצימרים שונים – יוקרתיים או זולים.

 

להגשים את חופשת הפנטזיה שלכם

כדי לאתר צימרים ברמת גן, צריך רק להקיש על המקש ולכתוב בגוגל את מילת הקסם "צימר" ו"רמת גן", ומיד יעלו צימרים רבים לבחירה באזור הנבחר.

אתם רק צריכים להתרשם, ליצור קשר עם בעלי הצימר או נציגיו, לשמוע פרטים שחשובים לכם לדעת אם אינכם יודעים, להחליט מתי תוגשם חופשת הפנטזיה הקצרה שלכם, ולצאת לדרך.

כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה