חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
חדרים וצימרים לפי שעה

צימרים בנשר  (7 מקומות אירוח)

הקלידו את מיקומכם לקבלת חדרים בסביבה :
X
יש לנו עוד 20 צימרים לפי שעה ליד נשר

צימרים בנשר

צימרים בנשר מביאים אתכם למקום קטן ושקט בשיפולי חיפה, מקום נהדר ונדיר למי שאוהב לשלב עירוניות עם טבע. נשר היא עיר קטן השוכנת על צפון מזרח הכרמל, בגבול עמק זבולון. היא עיר קטנה אך מפותחת מאוד, במיוחד עניין התיירות, ויש בה הרבה מאוד מקומות בילוי ותחבורה טובה. היא הוכרזה כעיר ב-1995.

איזה טבע יש בנשר

לא רק טבע יש בנשר, אלא גם חיבור לקריות ולחיפה אם אתם מתעניינים. היא גובל בצ'ק פוסט של חיפה, וקרובה לאוניברסיטה. יש בה נופים ירוקים, שיפולים הרריים, והיא קרובה לנחל יגור ולנחל קישון. היא גם קרובה לנמל חיפה, דבר שמאפשר להתקרב לים וגם לבלות בחיפה ובנמל.

צימרים בנשר בעבור מי ואיזה סוגי צימרים בנשר קיימים

צימרים בנשר קיימים מכל הסוגים. מצד אחד, כאלו ממש על ההר עם נוף נהדר, אשר מתאימים לזוגות רומנטיים, עולים קצת יותר, ומעוצבים בקפידה. מצד שני, כאלו אקלקטיים יותר שנמצאים בשכונות פנימיות או בחצרות של אנשים, ושם זה מתאים יותר לאנשים עם אמצעים פחותים יותר או חבר'ה צעירים שרוצים לעשות מסיבת רווקים / מסיבות רווקות, ורוצים להביא יותר אנשים לחגיגה. כך או כך, מדובר על איכות גבוהה: בתים טובים, יפים, בטיחותיים, עם נוף נהדר – וגם עיצוב טוב, ג'קוזי, בריכה לפעמים ועוד. צימרים בנשר מתאימים לחופשה איכותית במחיר טוב.

בעבור מי צימרים בנשר מיועדים – מה הם הלקוחות הפוטנציאליים של נופשים בנשר

1.      זוגות צעירים שלא יכולים לשלם הרבה כסף, ורוצים ליהנות מחופשה "כמעט ליד חיפה" במקום איכותי

2.      זוגות עם ילדים או שרוצים להתרחק מהם לכמה ימים

3.      צעירים שרוצים לעשות מסיבת רווקים / רווקות או לחגוג יום הולדת

4.      זוגות דיסקרטיים שרוצים בידוד

 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
חדרים לפי שעה