צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא


אטרקציות

טרקטורונים, סוסים, אופניים, גיפים , קייקים  (19 אטרקציות)

אטרקציות בצפון - טיולי גיפים,טיולי טרקטרונים,טיולי סוסים,טיולי אופניים, טרקטורון מעופף
X
טיולי גיפים,טיולי טרקטורונים,טיולי סוסים,טיולי אופניים,טרקטרונים, טרקטורון מעופף -פורטל אטרקציות בצפון.

אם אתם מחפשים דרך משמעותית לבלות עם הילדים, טיולים בטבע ובשטח זה מה שאתם מחפשים. קצת פעילות לא הזיקה לאף אחד, ויתרה מכך, היא יכולה לקרב ביניכם, לעשות לכם טוב, ולגבש את המשפחה. ישנם בארץ שפע של מסלולים, במיוחד בצפון, שמהווים אטרקציה משמעותית: טיולי טרקטורונים, טיולים ברגל, טיולי רייזרים, סוסים, אופניים, ג'יפים, קייקים ועוד ועוד. אם אתם לא יודעים איך להתחיל, נעשה לכם סדר.
הטיולים הכיפיים מכולם: טיולי טרקטורונים
כדי להתקרב קצת לילדים המתבגרים שלכם, מומלץ להוציא אותם לטיולי טרקטורונים מדי פעם. הילדים לא רוצים לבזבז את הזמן עם ההורים בטיול משעמם, אבל טיול מרגש בטבע של צפון הארץ, ממש לא משעמם! בארץ כיום יש אפשרויות רבות של טיולי טרקטורונים בטבע, בעיקר בתור אטרקציות בצפון, שמאפשרים לכם חוויה של פעם בחיים בתור משפחה. זוהי חוויה מיוחדת מכמה סיבות:
  1. רוב האנשים לא נוסעים על טרקטורון בחיי היום יום שלהם, דבר שהופך את החוויה הזו למסעירה במיוחד
  2. זה מגבש את המשפחה בגלל שלרוב הילדים לא רואים את הצד המגניב והפראי של ההורים שלהם, ובטיולי טרקטורונים זה יוצא
  3. זה מאפשר ליהנות מכאן ועכשיו, ואף אחד לא יהיה תקוע עם האף בסמארטפון
  4. אפשר לראות מקומות בישראל – ובעיקר בצפון, בין אם אנחנו מכירים או לא מכירים את האזור, בצורה אחרת ושונה
משפחות רבות דואגות, אולי זה יהיה יקר ויעלה הרבה כסף. זה אמנם לא טיול מאד זול, אבל גם לא מאד יקר, בטח ביחס למה שמקבלים עם הילדים. זוהי אופציית בילוי מעולה, מרגשת ומרעננת, שלא עולה הרבה מדי. הדרך הטובה ביותר לוודא מה מקבלים וכמה זה עולה, הוא לעשות סקר שוק, בין כמה חברות, כדי לוודא שאתם לא משלמים יותר מדי. חשוב, בעת הבירור, לעשות בדיקה גם לגבי המסלול, התאמתו למשתתפים, אורכו, מה הקושי שלו ומה צריך לדעת / ללמוד לקראת / להביא אתכם, כדי שהמסלול יעבור בצורה חלקה ובטוחה. אחרי הכול, למרות שזה לא הטיול הכי יקר שאתם יכולים לקנות, אתם עדיין רוצים שהוא יסתיים בצורה טובה. כמובן שאפשר גם לבקש הנחה, במיוחד אם את מצוידים בכמה הצעות מחיר. טיולי טרקטורונים בצפון למשל, הם חוויה מדהימה כי הטבע שם באמת פראי וייחודי, והם גם במחיר טוב וסביר. מגיע לכם בילוי מדהים עם הילדים!
אוקיי הילדים לא רוצים טרקטורונים. מה עוד יש, חוץ מטיולי טרקטורונים?
אל דאגה, יש הרבה מאד סוגי טיולים אחרים שאפשר לעשות עם המשפחה. בין היתר, תוכלו להתעניין בטיולים הבאים, כאטרקציות בצפון הארץ, בין אם בטיול צימרים, טיול שטח, טיול חדרים להשכרה ועוד.
  • טיולי סוסים בצפון: עד לפני כמה מאות שנים, לפני המכוניות, סוסים היו המרכז של התחבורה בעולם ובעיקר באירופה וארה"ב. כיום טיול סוסים בצפון הוא אטרקציה נהדרת לשילוב ביחד עם נסיעה משפחתית. העוצמה של הסוס, חיה אצילית ופראית, מאפשרת חוויה רומנטית בצפון עם כל המשפחה. הנופים המדהימים מקבלים נופח אחר כשרוכבים על סוס!
  • טיולי רייזרים בצפון: רכב שטח מדהים, שאיננו טרקטורון, אלא רכב לטיול מסעיר, בצפון הארץ, הדבר האמיתי. למעשה שמו של הרכב הוא RZR, והוא רכב מדהים, שיכול להראות לכם את הצפון בצורה אחרת ממה שאתם מכירים. זהו רכב ספורט מיוחד, שנעשה במיוחד כדי לעשות טיולים כמו האטרקציות בצפון עליהן אנחנו מדברים. זהו לא רכב גננות שהוסב לטיולי שטח, אלא מפלצת טיולים אמיתית וחד פעמית. זהו רכב השטח הבטוח והנוח ביותר לטיולים בצפון. קל מאד לתפעל אותו, רק רישיון לרכב פרטי דרוש כדי לנסוע עם כל המשפחה באטרקציה בצפון. חלופה נהדרת, דומה אך דורשת מדריך והשכרה של רכבים פרטיים היא טיולי ג'יפים בצפון.
  • טיולי קייקים בצפון: מה יותר נחמד, מצחיק ומעורר הנאה מאשר טיולי קייקים בצפון? אם אתם נוסעים עם כל המשפחה ובא לכם קצת מים, קצת נהר סוער, קצת נוף ואווירה כיפית, טיולי קייקים עם המשפחה זה מושלם. בטוח שיהיה לכם כיף גדול עם כולם, במיוחד במקומות כמו נהר הירדן.
  • אם אתם לא מעוניינים במשהו מסובך, מסוכן או מסעיר במיוחד, אלא פשוט בכיף פשוט, משהו עם הרגליים על הקרקע, כמעט, אז אטרקציה משמעותית בצפון היא מסלולי אופניים. דרך נהדרת, אירופאית כמעט, לראות את הצפון, על הדרך במסגרת נסיעה משפחתית. ממסלולים יעודיים של הקרן הקיימת לישראל, דרך חוצה ישראל – טיולי אופניים הם דבר מושלם.
תהנו!
 
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
צימר בשבילי