צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא

צימרים הכי יפים - במחירים הכי טובים

מחיר ללילה בסופ"ש :

הצג מחירים באמצ"ש

צימרים בכנרת  (151 מקומות אירוח)

מחפשים צימרים בכנרת הגעתם למקום הנכון ביחרו עכשיו צימר מפנק במחיר מדהים.
X
הכנרת היא ימה בגליל העליון, וטבריה, עיר תיירות, בנויה לחופיה. 
טבריה היא מקום מושך תיירים רבים בחודשי האביב קיץ וסתיו, סביב הכנרת קיימים קיבוצים רבים שחלק  מפרנסתם הייתה עד לפני מספר שנים דייג מהכנרת. 
מאז שהכנרת הולכת ומתרחקת מהחופים והדגה ירדה פלאים נאלצו פרנסי הקיבוצים לחפש אחר פרנסה אחרת שתכניס לקיבוץ כספים ותגדיל את הכלכלה שלהם. 
אחת האפשרויות היא בניית צימרים, צימרים בכנרת מאפשרים ליותר אנשים להגיע לאזור בעונת החופשות וזאת משום שבשנים האחרונות על אף היות טבריה עיר תיירות לא נבנו בתי מלון חדשים ומספר חדרי המלונות הישנים אינו מספיק לכמויות האנשים המגיעים.

מי מגיע לחופשת צימרים בכנרת?
בנוסף לתיירים הישראלים המגיעים לאזור בעיקר בחודשי הקיץ מגיעים תיירים מחו"ל לאורך כל השנה וזאת כדי לבקר באתרים הקדושים לנצרות, כדי להגיע למקום שהם מאמינים שישו הלך על המים, לטבול עצמם במי הירדן ולשלב עם הטקסים גם טיולים באזור הגליל העליון ורמת הגולן. 
בעונות התיירות אפשר לראות  מספר רב של אוטובוסים המגיעים לטבריה והאזור. 
חדרי המלון תפוסים בתפוסה מלאה ולאחרונה גם כל הצימרים בכנרת מאוישים על ידי תיירי פנים.
זה נכון שהכנרת הולכת ומצטמצמת, מספר החופים בהם אפשר להציב אוהל ולנפוש קטן בכל שנה, וכדי לתת אפשרות לכל מי שמעוניין דווקא לבלות את החופשה באזור עומדים לרשות הנופשים צימרים בכנרת בגדלים ובעלויות שונים. 
צימרים בכנרת מאפשרים לנופשים בהם לצאת לטיולים באזור ולבקר ברמת הגולן שאינה רחוקה כל כך לקיים קטיף פירות ופרחים בקיבוצים ומושבים שעל רמת הגולן, לקיים שייט על הירדן בסופו של היום לחזור לצימר  לנוח וליהנות ממזג האוויר ומהשקט.

בעבור מי חופשת צימרים בכנרת?
משפחות שבוחרות להגיע לכנרת ולנפוש ביחד שוכרות צימר גדול עם מספר חדרים מה שמאחד את כל המשפחה במקום אחד, חוסך עלויות להשכרת צימרים בכנרת בנפרד ומי שמעדיף יכול גם לתכנן את הארוחות וגם בתחום זה לחסוך עלויות גדולות על ידי בישול עצמי ותפריט מקובל על רוב המתארחים.

למה כדאי יותר לשכור צימרים בכנרת מאשר חדר במלון?
-נופשים בבית מלון כפופים ל"חוקי" המקום. שעות הפעילות בבריכה, שעות הארוחות והתפריט, שימוש בחדרי הכושר והספא, מספר האנשים שיכולים להתאכסן בחדר אחד.
-להוציא חוקים לגבי אחזקת המקום, זהירות על הרכוש ושימוש תקין במתקנים הנמצאים בו, הרי בצימרים קובעים הנופשים את שעות הפעילות סביב הבריכה והשחייה בה, מתי מתקיימות הארוחות ומהו התפריט, כמה ילדים יכנסו לחדר.
-עלות נופש בבית מלון עולה על השכרת צימרים בכנרת. משפחה שזקוקה למספר חדרים משלמת עבור כל חדר בנפרד ואילו משפחה שמשתמשת בצימרים בכנרת ובהם מספר חדרים משלמת עבור השכרת כל הצימר ביחד.
כדי להבטיח צימרים בכנרת לתקופה הרצויה כדאי להזמין מבעוד מועד את הצימר המבוקש. 

ישנן מספר דרכים לעשות זאת:
-שיחה טלפונית עם בעל הצימר או מי שמייצג אותו, כניסה לאתר האינטרנט של בעלי הצימרים. 
-למי שמתאים יותר אפילו הגעה לביקור בצימרים במקומות שונים כדי להתרשם מקרוב על אופי הצימר ומה ניתן להשיג תמורת התשלום עבורו. 
-ישנן משפחות שמשלבות חופש/נופש בצימרים בכנרת עם אירוע כלשהו כמו שבת חתן לזוג שעתה התחתן, לחתן בר המצווה ולמסיבות משפחתיות אחרות.
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי