צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא

צימרים הכי יפים - במחירים הכי טובים

מחיר ללילה בסופ"ש :

הצג מחירים באמצ"ש

לצפייה על המפה

צימרים בעמק המעיינות  (1 מקומות אירוח)

X
צימרים ליד עמק המעיינות
עמק המעיינות היא מועצה אזורית הנמצאת בצפון בבקעת בית שאן הכוללת 24 ישובים 98.3% מתושבי המקום הם יהודים והיתרה מדתות אחרות.

צימרים בעמק המעיינות בעבור משפחות
משפחות המבקשות לבלות חופשה משותפת עם ילדים ומחפשים דרכים להעסיק אותם יכולה לעשות זאת בצורה הטובה ביותר בעמק המעיינות. 
באזור מספר רב שלש אטרקציות המתאימות לגילאים השונים, פארקים ומסלולי מים בהם אפשר ללכת וליהנות מהנוף והאוויר. 
אחת הדוגמאות הוא נחל הקיבוצים. זהו נחל בו הולכים המטיילים בתוך המים או צפים על אבובים אפשר להתגלש על צינורות בטון. 
הטיול קצר יחסית, קר ורטוב אבל הילדים נהנים ועל פי משאל כולם מעידים שירצו לבוא למקום פעם נוספת. במקום יש גם את פארק המעיינות בו ניתן לטייל רגלית, באופניים או בכלי רכב ירוקים. במקום יש גם שאטל שעובר בין כל העיינות. חלק גדול של ישראלים המבקשים לנפוש באזור הצפון בוחרים לשכור צימרים בעמק המעיינות ומהם לצאת לטיולים באתרים השונים והרבים שהאזור מציע. 
הבחירה באזור אינה מקרית.
 מזג האוויר הנוח, הצימרים המרווחים והנעימים ומקומות לטיולים ובילוי רבים הם אלו שהיו במרכז ההחלטה.
מה לעשות באזור עמק המעיינות
מי שבוחר לצאת לטיולים באופן עצמאי כדאי לו לערוך תכנית יומית מראש  וזאת כדי לחסוך בזמן ובוויכוחים בין בני המשפחה. 
תכנית מראש יכולה לעזור בכל מה שקשור בכרטיסי כניסה למקומות בהם חייבים בדמי כניסה. 
ידיעה מראש מהי העלות למבוגר או ילד. 
אופי המקום האם תנאיו מתאימים לטיול לילדים או למבוגרים. 
כל מי שמרבה לצאת לטיולים משולבים עם השכרת צימרים בעמק המעיינות יודע שהמקום הוא מקום מבוקש והתפוסה בו, בעיקר בחודשי הקיץ, חודשי החופש הגדול, מלאה וקשה למצוא צימר פנוי לסוף שבוע, חגים וגם ליתר ימות השבוע. משפחות שהן משפחות מטיילות מתכננות את החופשות שלהם מראש. 
אחרי קבלת ההחלטה לאיזה אזור לצאת לחופשה, פחות או יותר המועד המבוקש ולכמה ימים, מספר המשתתפים ואיזה תקציב עומד לרשותן יכולות להתחיל לגלוש באתרי צימרים ובכלל זה צימרים בעמק המעיינות כדי לקבל את הרושם הראשוני הנדרש כדי להתחיל בפעולת הזמנת הצימרים. 
בכל כמות האטרקציות שנכללות בעמק המעיינות היא מהגדולות בארץ ובנוסף לכל האטרקציות בטבע  יש גם חדר בריחה פתוח ורכוב ולאורך כל המסלול וברחבי הפארק יש רמזים וחידות שצריך לפתוח כדי לפתוח את דלת הסתרים.

צימרים בעמק המעיינות – החופשה השווה ביותר!
יש נופשים המגיעים לאזור שנה אחר שנה והם כבר יודעים את הדרך להזמנת צימרים שווים בעמק המעיינות. 
חלק מהצימרים מתאימים לזוגות, אחרים למשפחות גרעיניות של הורים וילדים ויש צימרים המתאימים למספר משפחות. מזג האוויר בחודשי הקיץ דורשים צינון הבית על ידי מזגנים ואכן בכל חדר מותקן מזגן.
בחצר הצימרים בעמק המעיינות יש בריכת שחיה. צימרים בודדים בריכה צמודה וצימרים הנמצאים במתחם צימרים מתחלקים בבריכת שחיה משותפת לכל נופשי הצימרים במתחם. בעלי הצימרים עומדים לרשות הנופשים בכל בעיה ושאלה וניתן להיעזר בהם במידע אודות אטרקציות באזור, מקומות בילוי וטיולים. כן אפשר לקבל באמצעותם מידע אודות פעילויות במקום כמו טיולי אופניים, ג'יפים או פעילויות ספורט. הפעילויות המתקיימות באחריות המועצה האזורית הן בהדרכה של מדריכים בעלי ידע רחב מקצועיים ובעלי וותק בתחום.
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
צימר בשבילי