צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא

צימרים הכי יפים - במחירים הכי טובים

מחיר ללילה בסופ"ש :

הצג מחירים באמצ"ש

לצפייה על המפה

צימרים בחזון  (19 מקומות אירוח)

X
חזון הוא יישוב בצפון המשתייך למועצת מרום הגליל שעלה על הקרקע בשנת 1969 ויושב על ידי תנועת הפועל המזרחי על מורדות הר חזון בגובה של 440 מטר מעל פני הים. 
תושבי המקום מתפרנסים מחקלאות (מענף הלול בעיקר) ומאירוח כפרי. 
לאחר שמועצת הלול קיצצה במכסות העופות לביצים נאלצו התושבים לחפש דרכים אחרות לפרנסתם אחת הדרכים הייתה האירוח הכפרי, כלומר הקמת צימרים בחזון כדי להרחיב את ההכנסות.
חזון הוא יישוב מעורב של דתיים וחילוניים אבל אין כל הגבלה לנופשים מבחינה דתית. 
יש במושב בית כנסת ומי שבוחר לטייל בשבת יכול לעשות זאת בעזרת מכונית. 
אין כפייה על האורחים לנהוג בהתאם לדת תוך בקשה שלא לפגוע ברגשותיהם של שומרי השבת. 
תושבי היישוב חזון  נותנים לשוכרי הצימרים במקום את כל השירותים והמידע אודות טיולים, אטרקציות משפחתיות ואירועים המתקיימים ביישוב ובסביבתו. הדרכים להירשם לטיולים ומועדי הפעילויות למבוגרים וילדים במושב עצמו.

בעבור מי מתאימים צימרים בחזון
-יש צימרים בחזון מכל הסוגים לזוגות, לבילוי רומנטי, למשפחה עם ילדים ולמשפחות מורחבות. 
רבים המגיעים לחזון בוחרים במקום בעיקר בגלל הנוף המקסים המשקיף מהיישוב, מזג האוויר הנוח והמתאים לבילוי חופשות וכן כי צימרים בחזון הם ברמה גבוהה באבזור מעולה ובעלויות סבירות.
-צימרים בחזון מתאימים לכל בני המשפחה מסבים וסבתות ועד תינוקות. 
כדי להתאים את הצימר למשפחה יש פירוט לגבי כל הצימרים בחזון באתר ייחודי לצימרים בחזון. 
באתר אפשר למצוא מחירי הצימרים בימי השבוע, סופי שבוע וחגים. צימרים בחזון רצוי להזמין מבעוד מועד ולהבטיח צימר פנוי למועד הרצוי.
-צימרים בחזון מתאימים גם לזוגות המחפשים זמן איכות האחד עם השני, זמן להחזרת הרומנטיקה לנישואין ולמנוחה רחוק מהבית ומהמתרחש בו. 
הילדים הושארו בהשגחה של הסבים וסבתות או כל אדם אחר והם יכולים להתרכז בחופשה שלהם.

קצת על חופשה בחזון
רוב חודשי השנה מזג האוויר קריר ומתאים לנופש ובימים בהם מזג האוויר חם/קר בצורה קיצונית יש בכל חדר מחדרי הצימרים בחזון מזגנים. 
בנוסף לכל צימר במקום יש בריכה פרטית חלקן מקורות ואחרות מכוסות פרגולה כך שכל נופש יכול לרחוץ בה וליהנות אף כשיש שמש חזקה. סביב לבריכה יש מתקני ספורט ומשחקים לילדים.
נופשים המגיעים לאזור ושוכרים צימרים בחזון יודעים את איכות המקום, האוויר והאווירה והם גם בדקו מהם האתרים והמקומות לביקורים וטיולים, מהם שעות הפעילות ועלויות כרטיס הכניסה, לאיזה גילאים הם מתאימים ומהן האטרקציות לבילוי משפחתי.

לפני חופשה בחזון – למה לצפות
בתקופה של קידום טכנולוגי כמו שאנחנו חיים בה עכשיו כל צימר מאובזר בכל האמצעים ליצירת קשר כמו WI FI, ובכל חדר יש תשתית לחיבור מחשבים. 
בכל צימר יש טלוויזיה עם כבלים הוט או יס. 
לפי תפוסת צימרים בחזון ניתן להבין שהמקום מזמין, שהצימרים נמצאים בסטנדרט גבוה ושהשהות במקום מהווה חוויה משפחתית בלתי נשכחת. 
מבין שוכרי הצימרים במקום אפשר למצוא גם משפחות שעשו זאת כבר בפעם השנייה והשלישית מה שמעיד על איכות וטיב הצימרים בחזון.
אם אתם רוצים לצאת לחופשת צימרים בחזון, היכנסו לאתר שלנו. אנחנו סידרנו, בדקנו והשווינו בעבורכם, וכל שעליכם לבחור הוא מהמבצע הנוכחי, עם תמונות, פרטי קשר ועוד. מחכים לכם!
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי
צימר בשבילי