צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא

צימרים הכי יפים - במחירים הכי טובים

מחיר ללילה בסופ"ש :

הצג מחירים באמצ"ש

בריכה פרטית  (196 מקומות אירוח)

מחפשים בריכה פרטית הגעתם למקום הנכון ביחרו עכשיו צימר מפנק במחיר מדהים.
X
צימרים רבים הוקמו בשנים האחרונות בעקבות דרישה מצד ישראלים ותיירים מחו"ל למקום לקיים חופשה פרטית, אישית. רבים החלו לבלות את החופשות השנתיות שלהם במקום בבתי מלון בצימרים. 
באזורים בארץ בהם יש ים והצימרים קרובים אליו הדרישה לבריכה פוחתת לעומת צימרים הנמצאים באזורים בהם כדי להגיע לים צריך לנסוע.
בעלי הצימרים שרחוקים מים הבינו שכדי למשוך אליהם נופשים עליהם לעשות כל מה שניתן כל פיתוי אפשרי יעלה את אחוז הנופשים המגיעים אליהם. 
אחד הדברים שהוכח כנכון היא בריכת שחיה פרטית. צימרים עם בריכות פרטיות נדרשים יותר מצימרים בלי בריכה.
ההשקעה הוכיחה את עצמה. 
לאורך כל השנה יכולים בעלי הצימרים עם בריכות פרטיות להשכיר אותם למשפחות שמעוניינות חופשה פרטית, רק בני המשפחה ולזאת על מנת להרגיש חופשה בלי צורך להשתתף עם כל אורחי המלון.

למה צימרים עם בריכות פרטיות ולא חדר בבית מלון:
-אחת הסיבות, שמהווה שיקול בעת ההחלטה לשכור צימר, היא בריכת השחייה הצמודה ומהווה בריכה פרטית. רק אורחי הצימר יכולים לשחות ולהשתכשך במימיה. 
מי שהאורחים אינם מעוניינים שיהיה במקום לא יוכל להתרחץ בה.
-בריכה במלון היא מקום ציבורי. כל האורחים ללא יוצא מן הכלל יכולים להיכנס אליה ולרחוץ בה. לאף אחד מהאורחים אין את הזכות  לקבוע מי יכנס לבריכה או לא.
-שעות הפתיחה של בריכה פרטית בצימר נקבעות על ידי המשפחה המתארחת בו. אפשר לחזור מטיול באזור ולרחוץ בבריכה בשעות הערב מה שבבית מלון לא ניתן כי הבריכה נסגרת והמציל עוזב את המקום.
-שעות הפתיחה של הבריכה וכל יתר המקומות הציבוריים במלון אינם בשליטת האורחים והם נקבעים על ידי הנהלת המלון כך גם לגבי חדר האוכל ויתר החדרים הציבוריים העומדים לרשות האורחים.
-סביב לצימר יש מקומות חנייה למספר רכבים העומדים לרשות האורחים ששכרו אותו לעומת חנייה במלון שמבוססת בדרך כלל על מקום פנוי ואילו הרכבים שנותרים ללא מקום חנייה צריכים לחנות בחניה ציבורית.
צימרים עם בריכה פרטית מהווים גם מקום לנופש לקבוצות של חברים המגיעים למספר ימים כדי לגבש את החברות. במקום מתקיימות מסיבות יום הולדת ואחרות והבריכה משמשת כמרכז הצימר לשם קיום אותן מסיבות.
אנשים רבים מחפשים דרכים להינתק מסביבה רועשת. 
כל השנה הם עובדים במקומות עבודה עם הרבה אנשים, רעש והמולה והשכרת צימרים עם בריכה פרטית היא דרך לנפוש רק עם אנשים שהם רוצים לנפוש איתם ובשקט שאפשר להשיג. 
ישנן משפחות שעושות חופשות בצימרים עם בריכת שחיה מדי שנה. 
במקרים רבים הם חוזרים למקום שנה אחרי שנה.
כדי להבטיח צימרים עם בריכה פרטית בעונת השיא כדי להתחיל לחפש צימרים פנויים, למועד המבוקש, כבר כמה חודשים מראש. 
ככל שתוקדם ההרשמה וישולם תשלום המקדמה הצימר יהיה מובטח לכם.
עלות השכרת צימרים עם בריכה פרטית עולה על צימרים אחרים אבל ההפרש לא כל כך גדול והדרך להוזלת העלות היא השכרת הצימר על ידי כמה משפחות. 
חלוקת העלות בין המשפחות מפחיתה את הסכום ובמיוחד עם מבשלים את הארוחות באופן עצמאי. 
קניית חומרי גלם ובישול עצמי מוזילה את עלות הארוחות.
כל הזכויות שמורות © צימר בשבילי